Lista startowa wg kategorii                                            2016-09-10 05:41:51
                               MP / PN / MDŚL w RJnO 1.etap
===KS Artemis===============================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K-12        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Natalia Burak,04                UKS Lotna Zdzieszowi O273771   2036953  21.00       17
  2 Vakant                                                                  23.00         
  3 Aleksandra Lukasik,04           UKS Lotna Zdzieszowi O273774   2036949  25.00       18
  4 Vakant                                                                  27.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K-14        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Magdalena Ogrodnik,03           UKS Lotna Zdzieszowi O273478   2036952   0.00       12
  2 Aleksandra Nitsch,03            UNTS Warszawa        W872409   8280803   2.00       13
  3 Nina Olesniewicz,03             LUKS Azymek Zdzieszo O473726   1394744   4.00       14
  4 Karolina Dammfeld,02            UKS Lotna Zdzieszowi O273476   2036950   6.00       15
  5 Vakant                                                                   8.00         
  6 Vakant                                                                  10.00         
  7 Alicja Kuchta,02                indywidualnie Dolnos D00                12.00       16
 
Lista startowa wg kategorii: K-17        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Weronika Sulikowska,00          LUKS Azymek Zdzieszo O473333   1392576   1.00        8
  2 Vakant                                                                   3.00         
  3 Aleksandra Oleszek,99           LUKS Azymek Zdzieszo O472641   1392586   5.00        9
  4 Vakant                                                                   7.00         
  5 Aleksandra Lakomska,01          LUKS Azymek Zdzieszo O473474   1392573   9.00       10
 
Lista startowa wg kategorii: K-20        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Magdalena Repak,98              LUKS Azymek Zdzieszo O472642    887004  32.00        5
  2 Hanna Szczerbik,98              Team 360st Warszawa  W083308            34.00        6
  3 Vakant                                                                  36.00         
  4 Vakant                                                                  38.00         
  5 Vakant                                                                  40.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K-21        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Anna Kaminska,83                KU AZS WAT Warszawa  W8961     2016319   0.00        1
  2 Karolina Pacek,88               Team 360st Warszawa  W082346   1407620   2.00        2
  3 Monika Marcinkiewicz-Kajzer,76  PUKS Mode Orly ND Ma W0326     2035276   4.00        3
  4 Vakant                                                                   6.00         
  5 Vakant                                                                   8.00         
  6 Joanna Krutul,77                Slimaki              SLI                10.00        4
 
Lista startowa wg kategorii: K-40        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Joanna Nitsch,73                UNTS Warszawa        W872407    243896  29.00       19
  2 Róza Spiliszewska,73            KS Artemis Wroclaw   D922146    412206  31.00       20
  3 Teresa Bugaj,68                 WKS Wawel Kraków     K303313            33.00       21
  4 Joanna Przybylek,64             indywidualnie Dolnos D00                35.00       22
  5 Magdalena Cieszkowska-Kuchta,72 indywidualnie Dolnos D00                37.00       23
  6 Anna Bogucka-Jaroszek,70        Team 360st Warszawa  W082245    424267  39.00       24
  7 Vakant                                                                  41.00         
  8 Vakant                                                                  43.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-12        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filip Janowski,05               Spójnia Warszawa     W803506    888966   1.00       81
  2 Jakub Kubicki,04                LUKS Azymek Zdzieszo O473725   1394737   3.00       80
  3 Karol Jelewski,05               MLKS Echo Twardogóra D453181     54211   5.00       82
  4 Adam Dammfeld,07                UKS Lotna Zdzieszowi O273772   2037505   7.00       83
  5 Maciej Zaborski,04              Spójnia Warszawa     W802507    435238   9.00       84
  6 Patryk Zapart,04                UKS Lotna Zdzieszowi O273776   2037509  11.00       85
  7 Vakant                                                                  13.00         
  8 Vakant                                                                  15.00         
  9 Tomasz Kuchta,05                indywidualnie Dolnos D00                17.00       86
 10 Tobiasz Przychodzen,06          indywidualnie Dolnos D00                19.00       87
 
Lista startowa wg kategorii: M-14        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piotr Obstoj,02                 UKS Lotna Zdzieszowi O273725   2037504  18.00      105
  2 Mateusz Gierus,03               MLKS Echo Twardogóra D453179     54082  20.00      106
  3 Samuel Gidel,02                 UKS Lotna Zdzieszowi O273773   2036951  22.00      107
  4 Mikolaj Cych,03                 MLKS Echo Twardogóra D453177     54005  24.00      108
  5 Marcin Sikorski,02              LUKS Azymek Zdzieszo O473475   1394741  26.00      109
  6 Michal Tworek,03                UKS Kometa Gliwice   S283359   2016951  28.00      110
  7 Tomasz Jachec,03                UKS Lotna Zdzieszowi O273477   2037510  30.00      111
  8 Maksymilian Cych,03             MLKS Echo Twardogóra D453176     54072  32.00      112
  9 Maciej Wozniak,02               UKS Lotna Zdzieszowi O273479   2037507  34.00      113
 10 Vakant                                                                  36.00         
 11 Vakant                                                                  38.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-17        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartosz Nowak,99                UKS Falenica Warszaw W833017   1409356  11.00       57
  2 Tomasz Nitsch,00                UNTS Warszawa        W872408   8281200  13.00       58
  3 Adam Obstoj,00                  LUKS Azymek Zdzieszo O473331   1392571  15.00       56
  4 Bartosz Niebielski,01           UKS Falenica Warszaw W832947   1409316  17.00       60
  5 Damian Hyla,01                  LUKS Azymek Zdzieszo O473332   1394742  19.00       59
  6 Igor Kielak,99                  UKS Falenica Warszaw W833018   1409359  21.00       61
  7 Vakant                                                                  23.00         
  8 Vakant                                                                  25.00         
  9 Vakant                                                                  27.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-20        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hubert Kielak,96                UKS Falenica Warszaw W832946   1409320  20.00       48
  2 Jakub Krupa                     Mitutoyo AZS Wratisl MIT4/16            22.00       49
  3 Artur Zebrowski,98              PKO Harpagan Gdansk  G112119            24.00       50
  4 Vakant                                                                  26.00         
  5 Vakant                                                                  28.00         
  6 Vakant                                                                  30.00         
  7 Vakant                                                                  32.00         
  8 Vakant                                                                  34.00         
  9 Michal Harytoniuk,87            indywidualnie Dolnos D00                36.00       51
 10 Jakub Jaroszek,98               Team 360st Warszawa  W081736   7899987  38.00       52
 
Lista startowa wg kategorii: M-21        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maciej Gugul,83                 indywidualnie Dolnos D002/16             1.00       25
  2 Tomasz Przybylek,94             Mitutoyo AZS Wratisl MIT5/16             3.00       26
  3 Slawomir Kielak,72              UKS Falenica Warszaw W833019   1409343   5.00       27
  4 Sebastian Wojtynek,90           LUKS Azymek Zdzieszo O47427     887001   7.00       28
  5 Krystian Jakubek,92             Mitutoyo AZS Wratisl MIT3/16             9.00       29
  6 Maciej Gromadka,90              UNTS Warszawa        W87458     505096  11.00       30
  7 Grzegorz Marcinkiewicz,86       PUKS Mode Orly ND Ma W031947   7200389  13.00       31
  8 Ludomir Parfianowicz,55         UNTS Warszawa        W87101     886677  15.00       32
  9 Vakant                                                                  17.00       33
 10 Vakant                                                                  19.00       34
 11 Vakant                                                                  21.00       35
 12 Vakant                                                                  23.00       36
 13 Daniel Przychodzen,77           indywidualnie Dolnos D00                25.00       37
 14 Marcin Stefaniak,82             Orientop Wroclaw     ORI                27.00       38
 15 Zuk Karol,95                    indywidualnie Dolnos D00                29.00       39
 16 Mateusz Klups,93                Smiglo Osiecznica    OSI                31.00       40
 17 Jakub Jakimiuk,89               indywidualnie Dolnos D00                33.00       41
 18 Krzysztof Krutul,77             Slimaki              SLI                35.00       42
 19 Marcin Jasków,82                indywidualnie Dolnos D00                37.00       43
 20 Piotr Czaja,90                  indywidualnie Dolnos D00       2034197  39.00       44
 21 Jaroslaw Jaroszek,94            Team 360st Warszawa  W081494    607807  41.00       45
 
Lista startowa wg kategorii: M-40        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jacek Gorczyca,71               KS Hades Poznan      P023305   2067843   8.00       88
  2 Tomasz Nitsch,71                UNTS Warszawa        W871093   8220971  10.00       89
  3 Piotr Cych,68                   WKS Slask Wroclaw    D95718    1010100  12.00       90
  4 Ireneusz Towarek,73             UKS Kometa Gliwice   S283358   2016494  14.00       91
  5 Rafal Benesz,75                 indywidualnie Dolnos D003753            16.00       92
  6 Adam Wroniak,69                 Team 360st Warszawa  W082724   1221169  18.00       93
  7 Vakant                                                                  20.00         
  8 Vakant                                                                  22.00         
  9 Marek Choromanski,73            KS Artemis Wroclaw   D92                24.00       94
 10 Mariusz Kuchta,70               indywidualnie Dolnos D00                26.00       95
 11 Krzysztof Rodzewicz,67          indywidualnie Dolnos D00                28.00       96
 12 Sylwester Wisniewski,64         indywidualnie Dolnos D00        886669  30.00       97
 
Lista startowa wg kategorii: M-50        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piotr Niessner,63               WKS Wawel Kraków     K302725             1.00       98
  2 Vakant                                                                   3.00         
  3 Piotr Janowski,56               Spójnia Warszawa     W801527    435227   5.00       99
  4 Vakant                                                                   7.00         
  5 Vakant                                                                   9.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-60        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stanislaw Kruczek,48            WKS Wawel Kraków     K30830      54021  31.00       68
  2 Konrad Janowski,49              Spójnia Warszawa     W80525    9080017  33.00       67
  3 Vakant                                                                  35.00         
  4 Vakant                                                                  37.00         
  5 Stanislaw Piet                  indywidualnie Dolnos D00                39.00       69
  6 Waclaw Jaskula,54               mod-x.org            MOD                41.00       70
 
Lista startowa wg kategorii: M-70        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kazimierz Dura,39               WKS Slask Wroclaw    D95720      54119  23.00        0
  2 Vakant                                                                  25.00        0
  3 Roman Blimke,46                 Indywidualnie Slaski S00189    2036941  27.00        0
  4 Vakant                                                                  29.00        0
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                                   2.00        0
  2 Vakant                                                                   4.00        0
  3 Vakant                                                                   6.00        0
  4 Vakant                                                                   8.00        0
  5 Vakant                                                                  10.00        0
  6 Vakant                                                                  12.00        0
  7 Vakant                                                                  14.00        0
  8 Vakant                                                                  16.00        0
  9 Vakant                                                                  18.00        0
 10                                 indywidualnie Dolnos D00                20.00        0
 
Lista startowa wg kategorii: Open-R      
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                                  14.00         
  2 Mikolaj Krzyszton,06            indywidualnie Dolnos D00                16.00      115
  3 Vakant                                                                  18.00         
  4 Maciej Bedri,08                 SP Pisarzowice       SPP                20.00      117
  5 Vakant                                                                  22.00         
  6 Kacper Przychodzen,10           indywidualnie Dolnos D00                24.00      119
  7 Vakant                                                                  26.00         
  8 Kamil Starczewski,07            SP-10 Wroclaw        S10                28.00      121
  9 Vakant                                                                  30.00         
 10 Vakant                                                                  32.00         
 11 Vakant                                                                  34.00         
 12 Vakant                                                                  36.00         
 13 Vakant                                                                  38.00         
 14 Vakant                                                                  40.00         
 15 Hanna Starczewska,07            SP-10 Wroclaw        S10                42.00      114