Lista startowa wg kategorii                                            2016-09-10 05:42:10
                               MP / PN / MDŚL w RJnO 2.etap
===KS Artemis===============================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K-12        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aleksandra Lukasik,04           UKS Lotna Zdzieszowi O273774   2036949   1.00       18
  2 Natalia Burak,04                UKS Lotna Zdzieszowi O273771   2036953   3.00       17
  3 Vakant                                                                   5.00         
  4 Vakant                                                                   7.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K-14        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karolina Dammfeld,02            UKS Lotna Zdzieszowi O273476   2036950  22.00       15
  2 Nina Olesniewicz,03             LUKS Azymek Zdzieszo O473726   1394744  24.00       14
  3 Aleksandra Nitsch,03            UNTS Warszawa        W872409   8280803  26.00       13
  4 Magdalena Ogrodnik,03           UKS Lotna Zdzieszowi O273478   2036952  28.00       12
  5 Vakant                                                                  30.00         
  6 Vakant                                                                  32.00         
  7 Alicja Kuchta,02                indywidualnie Dolnos D00                34.00       16
 
Lista startowa wg kategorii: K-17        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aleksandra Lakomska,01          LUKS Azymek Zdzieszo O473474   1392573  27.00       10
  2 Aleksandra Oleszek,99           LUKS Azymek Zdzieszo O472641   1392586  29.00        9
  3 Weronika Sulikowska,00          LUKS Azymek Zdzieszo O473333   1392576  31.00        8
  4 Vakant                                                                  33.00         
  5 Vakant                                                                  35.00         
  6 Gabriela Piwko,00               MKS Paulinum J. G.   D932823            60.00       11
 
Lista startowa wg kategorii: K-20        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                                  59.00         
  2 Vakant                                                                  61.00         
  3 Vakant                                                                  63.00         
  4 Hanna Szczerbik,98              Team 360st Warszawa  W083308            65.00        6
  5 Magdalena Repak,98              LUKS Azymek Zdzieszo O472642    887004  67.00        5
  6 Dominika Wylezol,97             MKS Paulinum J. G.   D933346            69.00        7
 
Lista startowa wg kategorii: K-21        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Monika Marcinkiewicz-Kajzer,76  PUKS Mode Orly ND Ma W0326     2035276  13.00        3
  2 Karolina Pacek,88               Team 360st Warszawa  W082346   1407620  15.00        2
  3 Anna Kaminska,83                KU AZS WAT Warszawa  W8961     2016319  17.00        1
  4 Vakant                                                                  19.00         
  5 Vakant                                                                  21.00         
  6 Joanna Krutul,77                Slimaki              SLI                23.00        4
 
Lista startowa wg kategorii: K-40        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Anna Bogucka-Jaroszek,70        Team 360st Warszawa  W082245    424267   0.00       24
  2 Magdalena Cieszkowska-Kuchta,72 indywidualnie Dolnos D00                 2.00       23
  3 Joanna Przybylek,64             indywidualnie Dolnos D00                 4.00       22
  4 Teresa Bugaj,68                 WKS Wawel Kraków     K303313             6.00       21
  5 Róza Spiliszewska,73            KS Artemis Wroclaw   D922146    412206   8.00       20
  6 Joanna Nitsch,73                UNTS Warszawa        W872407    243896  10.00       19
  7 Vakant                                                                  12.00         
  8 Vakant                                                                  14.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-12        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Patryk Zapart,04                UKS Lotna Zdzieszowi O273776   2037509  11.00       85
  2 Maciej Zaborski,04              Spójnia Warszawa     W802507    435238  13.00       84
  3 Adam Dammfeld,07                UKS Lotna Zdzieszowi O273772   2037505  15.00       83
  4 Karol Jelewski,05               MLKS Echo Twardogóra D453181     54211  17.00       82
  5 Jakub Kubicki,04                LUKS Azymek Zdzieszo O473725   1394737  19.00       80
  6 Filip Janowski,05               Spójnia Warszawa     W803506    888966  21.00       81
  7 Vakant                                                                  23.00         
  8 Vakant                                                                  25.00         
  9 Tobiasz Przychodzen,06          indywidualnie Dolnos D00                27.00       87
 10 Tomasz Kuchta,05                indywidualnie Dolnos D00                29.00       86
 
Lista startowa wg kategorii: M-14        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maciej Wozniak,02               UKS Lotna Zdzieszowi O273479   2037507   0.00      113
  2 Maksymilian Cych,03             MLKS Echo Twardogóra D453176     54072   2.00      112
  3 Tomasz Jachec,03                UKS Lotna Zdzieszowi O273477   2037510   4.00      111
  4 Michal Tworek,03                UKS Kometa Gliwice   S283359   2016951   6.00      110
  5 Marcin Sikorski,02              LUKS Azymek Zdzieszo O473475   1394741   8.00      109
  6 Mikolaj Cych,03                 MLKS Echo Twardogóra D453177     54005  10.00      108
  7 Samuel Gidel,02                 UKS Lotna Zdzieszowi O273773   2036951  12.00      107
  8 Mateusz Gierus,03               MLKS Echo Twardogóra D453179     54082  14.00      106
  9 Piotr Obstoj,02                 UKS Lotna Zdzieszowi O273725   2037504  16.00      105
 10 Vakant                                                                  18.00         
 11 Vakant                                                                  20.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-17        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Igor Kielak,99                  UKS Falenica Warszaw W833018   1409359  52.00       61
  2 Wojciech Kruk,01                MKS Paulinum J. G.   D932819            54.00       62
  3 Damian Hyla,01                  LUKS Azymek Zdzieszo O473332   1394742  56.00       59
  4 Kacper Lach,00                  MKS Paulinum J. G.   D932821            58.00       63
  5 Bartosz Niebielski,01           UKS Falenica Warszaw W832947   1409316  60.00       60
  6 Tristian Samulski,00            MKS Paulinum J. G.   D932816            62.00       65
  7 Adam Obstoj,00                  LUKS Azymek Zdzieszo O473331   1392571  64.00       56
  8 Tomasz Nitsch,00                UNTS Warszawa        W872408   8281200  66.00       58
  9 Bartlomiej Zalewski,01          MKS Paulinum J. G.   D933103            68.00       66
 10 Bartosz Nowak,99                UKS Falenica Warszaw W833017   1409356  70.00       57
 11 Bruno Pawlowicz,00              MKS Paulinum J. G.   D932605            72.00       64
 12 Vakant                                                                  74.00         
 13 Vakant                                                                  76.00         
 14 Vakant                                                                  78.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-20        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Artur Zebrowski,98              PKO Harpagan Gdansk  G112119             1.00       50
  2 Jakub Krupa                     Mitutoyo AZS Wratisl MIT4/16             3.00       49
  3 Hubert Kielak,96                UKS Falenica Warszaw W832946   1409320   5.00       48
  4 Jakub Jaroszek,98               Team 360st Warszawa  W081736   7899987   7.00       52
  5 Patryk Lewandowski,97           UKS Kometa Gliwice   S281258    888970  11.00       54
  6 Jaroslaw Borgiel,97             Jedynka Jastrzebie-Z S011766   2032321  13.00       55
  7 Vakant                                                                  15.00         
  8 Vakant                                                                  17.00         
  9 Michal Harytoniuk,87            indywidualnie Dolnos D00                19.00       51
 10 Vakant                                                                  21.00         
 11 Vakant                                                                  23.00         
 12 Vakant                                                                  25.00         
 13 Marcel Domagala,98              MKS Paulinum J. G.   D931917            64.00       53
 
Lista startowa wg kategorii: M-21        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludomir Parfianowicz,55         UNTS Warszawa        W87101     886677  25.00       32
  2 Grzegorz Marcinkiewicz,86       PUKS Mode Orly ND Ma W031947   7200389  27.00       31
  3 Maciej Gromadka,90              UNTS Warszawa        W87458     505096  29.00       30
  4 Krystian Jakubek,92             Mitutoyo AZS Wratisl MIT3/16            31.00       29
  5 Sebastian Wojtynek,90           LUKS Azymek Zdzieszo O47427     887001  33.00       28
  6 Slawomir Kielak,72              UKS Falenica Warszaw W833019   1409343  35.00       27
  7 Tomasz Przybylek,94             Mitutoyo AZS Wratisl MIT5/16            37.00       26
  8 Maciej Gugul,83                 indywidualnie Dolnos D002/16            39.00       25
  9 Arkadiusz Kubica,95             UKS Kometa Gliwice   S286613   2021379  41.00       46
 10 Tomasz Jurczyk,94               UKS Sparta Czyzowice S031936   7202777  43.00       47
 11 Vakant                                                                  45.00       35
 12 Vakant                                                                  47.00       33
 13 Vakant                                                                  49.00       34
 14 Vakant                                                                  51.00       36
 15 Jaroslaw Jaroszek,94            Team 360st Warszawa  W081494    607807  53.00       45
 16 Piotr Czaja,90                  indywidualnie Dolnos D00       2034197  55.00       44
 17 Krzysztof Krutul,77             Slimaki              SLI                57.00       42
 18 Jakub Jakimiuk,89               indywidualnie Dolnos D00                59.00       41
 19 Mateusz Klups,93                Smiglo Osiecznica    OSI                61.00       40
 20 Zuk Karol,95                    indywidualnie Dolnos D00                63.00       39
 21 Marcin Stefaniak,82             Orientop Wroclaw     ORI                65.00       38
 22 Daniel Przychodzen,77           indywidualnie Dolnos D00                67.00       37
 
Lista startowa wg kategorii: M-40        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adam Wroniak,69                 Team 360st Warszawa  W082724   1221169  25.00       93
  2 Rafal Benesz,75                 indywidualnie Dolnos D003753            27.00       92
  3 Ireneusz Towarek,73             UKS Kometa Gliwice   S283358   2016494  29.00       91
  4 Piotr Cych,68                   WKS Slask Wroclaw    D95718    1010100  31.00       90
  5 Tomasz Nitsch,71                UNTS Warszawa        W871093   8220971  33.00       89
  6 Jacek Gorczyca,71               KS Hades Poznan      P023305   2067843  35.00       88
  7 Vakant                                                                  37.00         
  8 Vakant                                                                  39.00         
  9 Sylwester Wisniewski,64         indywidualnie Dolnos D00        886669  41.00       97
 10 Krzysztof Rodzewicz,67          indywidualnie Dolnos D00                43.00       96
 11 Mariusz Kuchta,70               indywidualnie Dolnos D00                45.00       95
 12 Marek Choromanski,73            KS Artemis Wroclaw   D92                47.00       94
 
Lista startowa wg kategorii: M-50        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piotr Janowski,56               Spójnia Warszawa     W801527    435227  16.00       99
  2 Piotr Niessner,63               WKS Wawel Kraków     K302725            18.00       98
  3 Mariusz Rudnicki,66             indywidualnie Dolnos D00                20.00      104
  4 Andrzej Skonieczny,57           MKS Paulinum J. G.   D932979   1401456  22.00      102
  5 Zdanowicz Jan,59                UKS Kometa Gliwice   S28302     889674  24.00      101
  6 Vakant                                                                  26.00         
  7 Vakant                                                                  28.00         
  8 Vakant                                                                  30.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-60        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Konrad Janowski,49              Spójnia Warszawa     W80525    9080017  32.00       67
  2 Stanislaw Kruczek,48            WKS Wawel Kraków     K30830      54021  34.00       68
  3 Vakant                                                                  36.00         
  4 Vakant                                                                  38.00         
  5 Waclaw Jaskula,54               mod-x.org            MOD                40.00       70
  6 Stanislaw Piet                  indywidualnie Dolnos D00                42.00       69
 
Lista startowa wg kategorii: M-70        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Roman Blimke,46                 Indywidualnie Slaski S00189    2036941  44.00        0
  2 Kazimierz Dura,39               WKS Slask Wroclaw    D95720      54119  46.00        0
  3 Vakant                                                                  48.00        0
  4 Vakant                                                                  50.00        0
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1                                 indywidualnie Dolnos D00                39.00        0
  2 Vakant                                                                  41.00        0
  3 Vakant                                                                  43.00        0
  4 Vakant                                                                  45.00        0
  5 Vakant                                                                  47.00        0
  6 Vakant                                                                  49.00        0
  7 Vakant                                                                  51.00        0
  8 Vakant                                                                  53.00        0
  9 Vakant                                                                  55.00        0
 10 Vakant                                                                  57.00        0
 
Lista startowa wg kategorii: Open-R      
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanna Starczewska,07            SP-10 Wroclaw        S10                26.00      114
  2 Kamil Starczewski,07            SP-10 Wroclaw        S10                28.00      121
  3 Malgorzata Syrnyk-Zuk           indywidualnie Dolnos D00                30.00      118
  4 Kacper Przychodzen,10           indywidualnie Dolnos D00                32.00      119
  5 Maciej Bedri,08                 SP Pisarzowice       SPP                34.00      117
  6 Elzbieta Piet                   indywidualnie Dolnos D00                38.00      120
  7 Vakant                                                                  40.00         
  8 Vakant                                                                  42.00         
  9 Vakant                                                                  44.00         
 10 Vakant                                                                  46.00         
 11 Vakant                                                                  48.00         
 12 Vakant                                                                  50.00         
 13 Vakant                                                                  52.00         
 14 Vakant                                                                  54.00         
 15 Vakant                                                                  56.00         
 16 Vakant                                                                  58.00         
 17 Oliwia Lach,06                  MKS Paulinum J. G.   D93                62.00      116