Lista startowa wg kategorii                                            2016-09-10 05:42:28
                               MP / PN / MDŚL w RJnO 3.etap
===KS Artemis===============================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K-12        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Natalia Burak,04                UKS Lotna Zdzieszowi O273771   2036953  14.00       17
  2 Vakant                                                                  17.00         
  3 Aleksandra Lukasik,04           UKS Lotna Zdzieszowi O273774   2036949  20.00       18
  4 Vakant                                                                  23.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K-14        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karolina Dammfeld,02            UKS Lotna Zdzieszowi O273476   2036950  39.00       15
  2 Aleksandra Nitsch,03            UNTS Warszawa        W872409   8280803  42.00       13
  3 Nina Olesniewicz,03             LUKS Azymek Zdzieszo O473726   1394744  45.00       14
  4 Alicja Kuchta,02                indywidualnie Dolnos D00                48.00       16
  5 Magdalena Ogrodnik,03           UKS Lotna Zdzieszowi O273478   2036952  51.00       12
  6 Vakant                                                                  54.00         
  7 Vakant                                                                  57.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K-17        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aleksandra Lakomska,01          LUKS Azymek Zdzieszo O473474   1392573              10
  2 Aleksandra Oleszek,99           LUKS Azymek Zdzieszo O472641   1392586               9
  3 Weronika Sulikowska,00          LUKS Azymek Zdzieszo O473333   1392576               8
  4 Vakant                                                                                
  5 Vakant                                                                                
 
Lista startowa wg kategorii: K-20        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanna Szczerbik,98              Team 360st Warszawa  W083308             2.00        6
  2 Vakant                                                                   5.00         
  3 Vakant                                                                   8.00         
  4 Vakant                                                                  11.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K-21        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Monika Marcinkiewicz-Kajzer,76  PUKS Mode Orly ND Ma W0326     2035276  32.00        3
  2 Anna Kaminska,83                KU AZS WAT Warszawa  W8961     2016319  35.00        1
  3 Joanna Krutul,77                Slimaki              SLI                38.00        4
  4 Karolina Pacek,88               Team 360st Warszawa  W082346   1407620  41.00        2
  5 Vakant                                                                  44.00         
  6 Vakant                                                                  47.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K-40        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Joanna Przybylek,64             indywidualnie Dolnos D00                 0.00       22
  2 Joanna Nitsch,73                UNTS Warszawa        W872407    243896   3.00       19
  3 Vakant                                                                   6.00         
  4 Anna Bogucka-Jaroszek,70        Team 360st Warszawa  W082245    424267   9.00       24
  5 Magdalena Cieszkowska-Kuchta,72 indywidualnie Dolnos D00                12.00       23
  6 Vakant                                                                  15.00         
  7 Róza Spiliszewska,73            KS Artemis Wroclaw   D922146    412206  18.00       20
  8 Teresa Bugaj,68                 WKS Wawel Kraków     K303313            21.00       21
 
Lista startowa wg kategorii: M-12        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                                  24.00         
  2 Tomasz Kuchta,05                indywidualnie Dolnos D00                27.00       86
  3 Jakub Kubicki,04                LUKS Azymek Zdzieszo O473725   1394737  30.00       80
  4 Maciej Zaborski,04              Spójnia Warszawa     W802507    435238  33.00       84
  5 Tobiasz Przychodzen,06          indywidualnie Dolnos D00                36.00       87
  6 Adam Dammfeld,07                UKS Lotna Zdzieszowi O273772   2037505  39.00       83
  7 Filip Janowski,05               Spójnia Warszawa     W803506    888966  42.00       81
  8 Patryk Zapart,04                UKS Lotna Zdzieszowi O273776   2037509  45.00       85
  9 Vakant                                                                  48.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-14        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Samuel Gidel,02                 UKS Lotna Zdzieszowi O273773   2036951   1.00      107
  2 Michal Tworek,03                UKS Kometa Gliwice   S283359   2016951   4.00      110
  3 Maciej Wozniak,02               UKS Lotna Zdzieszowi O273479   2037507   7.00      113
  4 Vakant                                                                  10.00         
  5 Tomasz Jachec,03                UKS Lotna Zdzieszowi O273477   2037510  13.00      111
  6 Marcin Sikorski,02              LUKS Azymek Zdzieszo O473475   1394741  16.00      109
  7 Piotr Obstoj,02                 UKS Lotna Zdzieszowi O273725   2037504  19.00      105
  8 Vakant                                                                  22.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-17        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartosz Niebielski,01           UKS Falenica Warszaw W832947   1409316   2.00       60
  2 Adam Obstoj,00                  LUKS Azymek Zdzieszo O473331   1392571   5.00       56
  3 Vakant                                                                   8.00         
  4 Bartosz Nowak,99                UKS Falenica Warszaw W833017   1409356  11.00       57
  5 Damian Hyla,01                  LUKS Azymek Zdzieszo O473332   1394742  14.00       59
  6 Vakant                                                                  17.00         
  7 Tomasz Nitsch,00                UNTS Warszawa        W872408   8281200  20.00       58
  8 Igor Kielak,99                  UKS Falenica Warszaw W833018   1409359  23.00       61
  9 Vakant                                                                  26.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-20        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michal Harytoniuk,87            indywidualnie Dolnos D00                31.00       51
  2 Jakub Krupa                     Mitutoyo AZS Wratisl MIT4/16            34.00       49
  3 Artur Zebrowski,98              PKO Harpagan Gdansk  G112119            37.00       50
  4 Hubert Kielak,96                UKS Falenica Warszaw W832946   1409320  40.00       48
  5 Jakub Jaroszek,98               Team 360st Warszawa  W081736   7899987  43.00       52
  6 Vakant                                                                  46.00         
  7 Vakant                                                                  49.00         
  8 Vakant                                                                  52.00         
  9 Vakant                                                                  55.00         
 10 Vakant                                                                  58.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-21        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mateusz Klups,93                Smiglo Osiecznica    OSI                 0.00       40
  2 Jaroslaw Jaroszek,94            Team 360st Warszawa  W081494    607807   3.00       45
  3 Jakub Jakimiuk,89               indywidualnie Dolnos D00                 6.00       41
  4 Vakant                                                                   9.00       34
  5 Daniel Przychodzen,77           indywidualnie Dolnos D00                12.00       37
  6 Slawomir Kielak,72              UKS Falenica Warszaw W833019   1409343  15.00       27
  7 Maciej Gugul,83                 indywidualnie Dolnos D002/16            18.00       25
  8 Vakant                                                                  21.00       35
  9 Marcin Stefaniak,82             Orientop Wroclaw     ORI                24.00       38
 10 Piotr Czaja,90                  indywidualnie Dolnos D00       2034197  27.00       44
 11 Maciej Gromadka,90              UNTS Warszawa        W87458     505096  30.00       30
 12 Vakant                                                                  33.00       33
 13 Ludomir Parfianowicz,55         UNTS Warszawa        W87101     886677  36.00       32
 14 Krzysztof Krutul,77             Slimaki              SLI                39.00       42
 15 Tomasz Przybylek,94             Mitutoyo AZS Wratisl MIT5/16            42.00       26
 16 Zuk Karol,95                    indywidualnie Dolnos D00                45.00       39
 17 Vakant                                                                  48.00       36
 
Lista startowa wg kategorii: M-40        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mariusz Kuchta,70               indywidualnie Dolnos D00                23.00       95
  2 Tomasz Nitsch,71                UNTS Warszawa        W871093   8220971  26.00       89
  3 Ireneusz Towarek,73             UKS Kometa Gliwice   S283358   2016494  29.00       91
  4 Vakant                                                                  32.00         
  5 Rafal Benesz,75                 indywidualnie Dolnos D003753            35.00       92
  6 Marek Choromanski,73            KS Artemis Wroclaw   D92                38.00       94
  7 Sylwester Wisniewski,64         indywidualnie Dolnos D00        886669  41.00       97
  8 Vakant                                                                  44.00         
  9 Adam Wroniak,69                 Team 360st Warszawa  W082724   1221169  47.00       93
 10 Krzysztof Rodzewicz,67          indywidualnie Dolnos D00                50.00       96
 
Lista startowa wg kategorii: M-50        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mariusz Rudnicki,66             indywidualnie Dolnos D00                28.00      104
  2 Piotr Niessner,63               WKS Wawel Kraków     K302725            31.00       98
  3 Vakant                                                                  34.00         
  4 Krzysztof Kowalski,63           indywidualnie Dolnos D00                37.00      103
  5 Piotr Janowski,56               Spójnia Warszawa     W801527    435227  40.00       99
  6 Vakant                                                                  43.00         
  7 Vakant                                                                  46.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-60        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stanislaw Piet                  indywidualnie Dolnos D00                13.00       69
  2 Konrad Janowski,49              Spójnia Warszawa     W80525    9080017  16.00       67
  3 Stanislaw Kruczek,48            WKS Wawel Kraków     K30830      54021  19.00       68
  4 Vakant                                                                  22.00         
  5 Vakant                                                                  25.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M-70        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                                   1.00        0
  2 Kazimierz Dura,39               WKS Slask Wroclaw    D95720      54119   4.00        0
  3 Vakant                                                                   7.00        0
  4 Roman Blimke,46                 Indywidualnie Slaski S00189    2036941  10.00        0
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Andrzej Skonieczny,57           MKS Paulinum J. G.   D932979   1401456  25.00      102
  2 Vakant                                                                  28.00        0
  3 Vakant                                                                  31.00        0
  4 Vakant                                                                  34.00        0
  5 Vakant                                                                  37.00        0
  6 Vakant                                                                  40.00        0
  7 Vakant                                                                  43.00        0
  8 Vakant                                                                  46.00        0
  9 Vakant                                                                  49.00        0
 10 Vakant                                                                  52.00        0
 11                                 indywidualnie Dolnos D00                55.00        0
 
Lista startowa wg kategorii: Open-R      
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kacper Przychodzen,10           indywidualnie Dolnos D00                           119
  2 Hanna Starczewska,07            SP-10 Wroclaw        S10                           114
  3 Kamil Starczewski,07            SP-10 Wroclaw        S10                           121
  4 Maciej Bedri,08                 SP Pisarzowice       SPP                           117
  5 Vakant                                                                                
  6 Vakant                                                                                
  7 Vakant                                                                                
  8 Vakant                                                                                
  9 Vakant                                                                                
 10 Vakant                                                                                
 11 Vakant                                                                                
 12 Vakant                                                                                
 13 Vakant                                                                                
 14 Vakant