Lista startowa klubowa                                                                                  2016-09-10 05:41:17
                                               MP / PN / MDŚL w RJnO 3.etap
===KS Artemis================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa klubowa: D00 - indywidualnie Dolnoslaskie               
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alicja Kuchta,02                D00             Poż.  K-14     12.00       16         Poż.   34.00         Poż.   48.00
  2 Magdalena Cieszkowska-Kuchta,72 D00             Poż.  K-40     37.00       23         Poż.    2.00         Poż.   12.00
  3 Joanna Przybylek,64             D00             Poż.  K-40     35.00       22         Poż.    4.00         Poż.    0.00
  4 Tomasz Kuchta,05                D00             Poż.  M-12     17.00       86         Poż.   29.00         Poż.   27.00
  5 Tobiasz Przychodzen,06          D00             Poż.  M-12     19.00       87         Poż.   27.00         Poż.   36.00
  6 Michal Harytoniuk,87            D00             Poż.  M-20     36.00       51         Poż.   19.00         Poż.   31.00
  7 Jakub Jakimiuk,89               D00             Poż.  M-21     33.00       41         Poż.   59.00         Poż.    6.00
  8 Marcin Jasków,82                D00             Poż.  M-21     37.00       43                                    
  9 Daniel Przychodzen,77           D00             Poż.  M-21     25.00       37         Poż.   67.00         Poż.   12.00
 10 Zuk Karol,95                    D00             Poż.  M-21     29.00       39         Poż.   63.00         Poż.   45.00
 11 Piotr Czaja,90                  D00     2034197    M-21     39.00       44             55.00             27.00
 12 Mariusz Kuchta,70               D00             Poż.  M-40     26.00       95         Poż.   45.00         Poż.   23.00
 13 Krzysztof Rodzewicz,67          D00             Poż.  M-40     28.00       96         Poż.   43.00         Poż.   50.00
 14 Sylwester Wisniewski,64         D00      886669    M-40     30.00       97             41.00             41.00
 15 Krzysztof Kowalski,63           D00                M-50                103                           Poż.   37.00
 16 Mariusz Rudnicki,66             D00                M-50                104         Poż.   20.00         Poż.   28.00
 17 Mikolaj Krzyszton,06            D00             Poż.  Open-R   16.00      115                                    
 18 Kacper Przychodzen,10           D00             Poż.  Open-R   24.00      119         Poż.   32.00         Poż.        
 19 Stanislaw Piet                  D00             Poż.  M-60     39.00       69         Poż.   42.00         Poż.   13.00
 20 Malgorzata Syrnyk-Zuk           D00                Open-R              118         Poż.   30.00                  
 21 Elzbieta Piet                   D00                Open-R              120         Poż.   38.00                  
 22                                 D00                OPEN     20.00        0             39.00             55.00
 23 Maciej Gugul,83                 D002/16         Poż.  M-21      1.00       25         Poż.   39.00         Poż.   18.00
 24 Rafal Benesz,75                 D003753         Poż.  M-40     16.00       92         Poż.   27.00         Poż.   35.00
Wypoż. karty-SI:21
 
 
Lista startowa klubowa: D45 - MLKS Echo Twardogóra                     
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maksymilian Cych,03             D453176   54072    M-14     32.00      112              2.00                  
  2 Mikolaj Cych,03                 D453177   54005    M-14     24.00      108             10.00                  
  3 Mateusz Gierus,03               D453179   54082    M-14     20.00      106             14.00                  
  4 Karol Jelewski,05               D453181   54211    M-12      5.00       82             17.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: D92 - KS Artemis Wroclaw                       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marek Choromanski,73            D92             Poż.  M-40     24.00       94         Poż.   47.00         Poż.   38.00
  2 Róza Spiliszewska,73            D922146  412206    K-40     31.00       20              8.00             18.00
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: D93 - MKS Paulinum J. G.                       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oliwia Lach,06                  D93                Open-R              116         Poż.   62.00                  
  2 Marcel Domagala,98              D931917            M-20                 53             64.00                  
  3 Bruno Pawlowicz,00              D932605            M-17                 64             72.00                  
  4 Tristian Samulski,00            D932816            M-17                 65             62.00                  
  5 Wojciech Kruk,01                D932819            M-17                 62             54.00                  
  6 Kacper Lach,00                  D932821            M-17                 63             58.00                  
  7 Gabriela Piwko,00               D932823            K-17                 11             60.00                  
  8 Andrzej Skonieczny,57           D932979 1401456    M-50                102             22.00             25.00
  9 Bartlomiej Zalewski,01          D933103            M-17                 66             68.00                  
 10 Dominika Wylezol,97             D933346            K-20                  7             69.00                  
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: D95 - WKS Slask Wroclaw                        
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piotr Cych,68                   D95 718 1010100    M-40     12.00       90             31.00                  
  2 Kazimierz Dura,39               D95 720   54119    M-70     23.00        0             46.00              4.00
 
 
Lista startowa klubowa: G11 - PKO Harpagan Gdansk                      
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Artur Zebrowski,98              G112119            M-20     24.00       50              1.00             37.00
 
 
Lista startowa klubowa: K30 - WKS Wawel Kraków                         
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piotr Niessner,63               K302725            M-50      1.00       98             18.00             31.00
  2 Teresa Bugaj,68                 K303313            K-40     33.00       21              6.00             21.00
  3 Stanislaw Kruczek,48            K30 830   54021    M-60     31.00       68             34.00             19.00
 
 
Lista startowa klubowa: MIT - Mitutoyo AZS Wratislavia                 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krystian Jakubek,92             MIT3/16         Poż.  M-21      9.00       29         Poż.   31.00                  
  2 Jakub Krupa                     MIT4/16         Poż.  M-20     22.00       49         Poż.    3.00         Poż.   34.00
  3 Tomasz Przybylek,94             MIT5/16         Poż.  M-21      3.00       26         Poż.   37.00         Poż.   42.00
Wypoż. karty-SI:3
 
 
Lista startowa klubowa: MOD - mod-x.org                                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waclaw Jaskula,54               MOD             Poż.  M-60     41.00       70         Poż.   40.00                  
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: O27 - UKS Lotna Zdzieszowice                   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karolina Dammfeld,02            O273476 2036950    K-14      6.00       15             22.00             39.00
  2 Tomasz Jachec,03                O273477 2037510    M-14     30.00      111              4.00             13.00
  3 Magdalena Ogrodnik,03           O273478 2036952    K-14      0.00       12             28.00             51.00
  4 Maciej Wozniak,02               O273479 2037507    M-14     34.00      113              0.00              7.00
  5 Piotr Obstoj,02                 O273725 2037504    M-14     18.00      105             16.00             19.00
  6 Natalia Burak,04                O273771 2036953    K-12     21.00       17              3.00             14.00
  7 Adam Dammfeld,07                O273772 2037505    M-12      7.00       83             15.00             39.00
  8 Samuel Gidel,02                 O273773 2036951    M-14     22.00      107             12.00              1.00
  9 Aleksandra Lukasik,04           O273774 2036949    K-12     25.00       18              1.00             20.00
 10 Patryk Zapart,04                O273776 2037509    M-12     11.00       85             11.00             45.00
 
 
Lista startowa klubowa: O47 - LUKS Azymek Zdzieszowice                 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aleksandra Oleszek,99           O472641 1392586    K-17      5.00        9             29.00                  
  2 Magdalena Repak,98              O472642  887004    K-20     32.00        5             67.00                  
  3 Adam Obstoj,00                  O473331 1392571    M-17     15.00       56             64.00              5.00
  4 Damian Hyla,01                  O473332 1394742    M-17     19.00       59             56.00             14.00
  5 Weronika Sulikowska,00          O473333 1392576    K-17      1.00        8             31.00                  
  6 Aleksandra Lakomska,01          O473474 1392573    K-17      9.00       10             27.00                  
  7 Marcin Sikorski,02              O473475 1394741    M-14     26.00      109              8.00             16.00
  8 Jakub Kubicki,04                O473725 1394737    M-12      3.00       80             19.00             30.00
  9 Nina Olesniewicz,03             O473726 1394744    K-14      4.00       14             24.00             45.00
 10 Sebastian Wojtynek,90           O47 427  887001    M-21      7.00       28             33.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: ORI - Orientop Wroclaw                         
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marcin Stefaniak,82             ORI             Poż.  M-21     27.00       38         Poż.   65.00         Poż.   24.00
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: OSI - Smiglo Osiecznica                        
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mateusz Klups,93                OSI             Poż.  M-21     31.00       40         Poż.   61.00         Poż.    0.00
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: P02 - KS Hades Poznan                          
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jacek Gorczyca,71               P023305 2067843    M-40      8.00       88             35.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: S00 - Indywidualnie Slaskie                    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Roman Blimke,46                 S00 189 2036941    M-70     27.00        0             44.00             10.00
 
 
Lista startowa klubowa: S01 - Jedynka Jastrzebie-Zdrój                 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroslaw Borgiel,97             S011766 2032321    M-20                 55             13.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: S03 - UKS Sparta Czyzowice                     
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomasz Jurczyk,94               S031936 7202777    M-21                 47             43.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: S10 - SP-10 Wroclaw                            
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanna Starczewska,07            S10             Poż.  Open-R   42.00      114         Poż.   26.00         Poż.        
  2 Kamil Starczewski,07            S10             Poż.  Open-R   28.00      121         Poż.   28.00         Poż.        
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: S28 - UKS Kometa Gliwice                       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Patryk Lewandowski,97           S281258  888970    M-20                 54             11.00                  
  2 Zdanowicz Jan,59                S28 302  889674    M-50                101             24.00                  
  3 Ireneusz Towarek,73             S283358 2016494    M-40     14.00       91             29.00             29.00
  4 Michal Tworek,03                S283359 2016951    M-14     28.00      110              6.00              4.00
  5 Arkadiusz Kubica,95             S286613 2021379    M-21                 46             41.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: SLI - Slimaki                                  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Joanna Krutul,77                SLI             Poż.  K-21     10.00        4         Poż.   23.00         Poż.   38.00
  2 Krzysztof Krutul,77             SLI             Poż.  M-21     35.00       42         Poż.   57.00         Poż.   39.00
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: SPP - SP Pisarzowice                           
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maciej Bedri,08                 SPP             Poż.  Open-R   20.00      117         Poż.   34.00         Poż.        
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: W03 - PUKS Mode Orly ND Maz.                   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grzegorz Marcinkiewicz,86       W031947 7200389    M-21     13.00       31             27.00                  
  2 Monika Marcinkiewicz-Kajzer,76  W03  26 2035276    K-21      4.00        3             13.00             32.00
 
 
Lista startowa klubowa: W08 - Team 360st Warszawa                      
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroslaw Jaroszek,94            W081494  607807    M-21     41.00       45             53.00              3.00
  2 Jakub Jaroszek,98               W081736 7899987    M-20     38.00       52              7.00             43.00
  3 Anna Bogucka-Jaroszek,70        W082245  424267    K-40     39.00       24              0.00              9.00
  4 Karolina Pacek,88               W082346 1407620    K-21      2.00        2             15.00             41.00
  5 Adam Wroniak,69                 W082724 1221169    M-40     18.00       93             25.00             47.00
  6 Hanna Szczerbik,98              W083308         Poż.  K-20     34.00        6         Poż.   65.00         Poż.    2.00
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: W80 - Spójnia Warszawa                         
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piotr Janowski,56               W801527  435227    M-50      5.00       99             16.00             40.00
  2 Maciej Zaborski,04              W802507  435238    M-12      9.00       84             13.00             33.00
  3 Filip Janowski,05               W803506  888966    M-12      1.00       81             21.00             42.00
  4 Konrad Janowski,49              W80 525 9080017    M-60     33.00       67             32.00             16.00
 
 
Lista startowa klubowa: W83 - UKS Falenica Warszawa                    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hubert Kielak,96                W832946 1409320    M-20     20.00       48              5.00             40.00
  2 Bartosz Niebielski,01           W832947 1409316    M-17     17.00       60             60.00              2.00
  3 Bartosz Nowak,99                W833017 1409356    M-17     11.00       57             70.00             11.00
  4 Igor Kielak,99                  W833018 1409359    M-17     21.00       61             52.00             23.00
  5 Slawomir Kielak,72              W833019 1409343    M-21      5.00       27             35.00             15.00
 
 
Lista startowa klubowa: W87 - UNTS Warszawa                            
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludomir Parfianowicz,55         W87 101  886677    M-21     15.00       32             25.00             36.00
  2 Tomasz Nitsch,71                W871093 8220971    M-40     10.00       89             33.00             26.00
  3 Joanna Nitsch,73                W872407  243896    K-40     29.00       19             10.00              3.00
  4 Tomasz Nitsch,00                W872408 8281200    M-17     13.00       58             66.00             20.00
  5 Aleksandra Nitsch,03            W872409 8280803    K-14      2.00       13             26.00             42.00
  6 Maciej Gromadka,90              W87 458  505096    M-21     11.00       30             29.00             30.00
 
 
Lista startowa klubowa: W89 - KU AZS WAT Warszawa                      
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Anna Kaminska,83                W89  61 2016319    K-21      0.00        1             17.00             35.00